Rejestracja internetowa

Podstawowa Opieka Zdrowotna – NFZ – teleporady
lek. Eugenia Murawska – Umów się na wizyt Możliwe formy kontaktu:
Telefon - ikonka telefoniczny
 Edyta Braun-Mikołajczuk Możliwe formy kontaktu:
Telefon - ikonka     telefoniczny
google duoGoogle Duo – kontakt preferowany przez lekarza
Whatsapp - ikonka Whatsapp

 

lek. Łukasz Murawski – Umów się na wizyt Możliwe formy kontaktu:
Telefon - ikonka     telefoniczny
google duoGoogle Duo – kontakt preferowany przez lekarza
Whatsapp - ikonka Whatsapp

 

lek. Marcin Włodkowski – Umów się na wizyt Możliwe formy kontaktu:
Telefon - ikonka     telefoniczny
google duoGoogle Duo – kontakt preferowany przez lekarza
Whatsapp - ikonka Whatsapp

 

lek. Michał Sobieszuk – Umów się na wizyt Możliwe formy kontaktu:
Telefon - ikonka     telefoniczny
google duoGoogle Duo – kontakt preferowany przez lekarza
Whatsapp - ikonka Whatsapp

 

Laboratorium – wizyty osobiste

Laboratorium – pobieranie krwi na badania – Umów się na wizyt

 

Poradnie specjalistyczne – wizyty osobiste

 

Chirurgia, Urologia

lek. Lech Dziedzic – Umów się na wizyt

 

Kardiologia

lek. Tomasz Czerski – Umów się na wizyt 

Neurologia

lek. Elżbieta Siepko-Chazan – Umów się na wizyt

lek. Monika Czerska – Umów się na wizyt

 

Ortopedia i traumatologia

lek. Andrzej Purwin – Umów się na wizyt

 

Badania USG i Echo serca – wizyty osobiste

Łukasz Murawski: USG jamy brzusznej, USG jamy brzusznej z oceną prostaty i zalegania moczu, USG tarczycy, USG szyi, USG ślinianek, USG węzłów chłonnych, USG tkanek miękkich

Gabinet usg – Umów się na wizyt

 

Monika Czerska: USG doppler naczyń domózgowych, USG doppler tętnic kończyn dolnych, USG doppler żył kończyn dolnych, USG doppler tętnic kończyn górnych, USG doppler żył kończyn górnych

lek. Monika Czerska – Umów się na wizyt
 

Tomasz Czerski: Echo serca

lek. Tomasz Czerski – Umów się na wizytAndrzej Purwin: USG stawów

lek. Andrzej Purwin – Umów się na wizyt

W czasie, gdy teleporady stanowią najbezpieczniejszą formę kontaktu z lekarzem oraz najbezpieczniejszą formę wizyty w Przychodni nasze linie telefoniczne niemal „urywają się” pod naporem dzwoniących Pacjentów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – by usprawnić dostęp do lekarzy, bez czekania na swoją kolej podczas połączenia telefonicznego, oddajemy do Państwa dyspozycji „Rejestrację internetową”.

„Rejestracja internetowa” działa dla wszystkich lekarzy i gabinetów przedstawionych poniżej – w tym zapisy na badania laboratoryjne i USG.

Dla lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) „Rejestracja internetowa” funkcjonuje w systemie teleporad. Przy zapisie Pacjenta na określoną godzinę teleporady przyjmujemy, że lekarz kontaktuje się z Pacjentem w przedziale czasu obejmującym od 60 minut wcześniej do 60 minut później od czasu wskazanego przez Pacjenta w grafiku – konieczność wyznaczenia 120-minutowego przedziału czasowego na realizację teleporady jest związana z dużą liczbą Pacjentów chętnych do skorzystania z tej formy kontaktu z naszymi lekarzami oraz ze zróżnicowanymi potrzebami Pacjentów – często trudno przewidzieć czas potrzebny na realizację teleporady.

Wizyty osobiste u lekarzy POZ umawiane są po kontakcie (telefonicznym, osobistym) z Rejestracją lub z lekarzem w czasie teleporady, co przekłada się na zwiększenie Państwa bezpieczeństwa w trakcie trwania pandemii Covid-19. Zwracamy przy tym uwagę na fakt, że każdy kto będzie potrzebował porady osobistej lekarza – otrzyma ją.

W Przychodni Omega kierujemy się najwyższym dobrem naszych Pacjentów wprowadzając „Standardy teleporad w Przychodni Omega” opracowane na podstawie następujących dokumentów: „ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie standardu organizacyjnego teleporady w ramach podstawowej opieki zdrowotnej”, „Wytyczne konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej dotyczące teleporad w podstawowej opiece zdrowotnej udzielanych w czasie epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2” oraz UCHWAŁA Nr 89/20/P-VIII PREZYDIUM NACZELNEJ RADY LEKARSKIEJ z dnia 24 lipca 2020 r. w sprawie przyjęcia wytycznych dla udzielania świadczeń telemedycznych”.

Podczas wypełniania formularza zapisu do „Rejestracji internetowej” mogą Państwo w polu „Dodatkowa informacja dla placówki medycznej” wpisać preferowaną formę kontaktu z lekarzem – wybieramy spośród form kontaktu możliwych do zrealizowania przez danego lekarza – informacja o możliwych formach kontaktu z danym lekarzem znajduje się przy okienku z jego nazwiskiem. W celu skorzystania z wideorozmowy w programach Google Duo lub Whatsapp trzeba pobrać na smartfona i zainstalować dany program z Google Play lub App Store. Poniżej zamieszczamy linki do miejsc, z których można pobrać te programy:

google duo

„Google Duo” na platformie „Google Play”

„Google Duo na platformie App Store”

 

Whatsapp - ikonka

„Whatsapp” na platformie „Google Play”

„Whatsapp” na platformie „App Store”

 

Dla lekarzy poradni specjalistycznych, gabinetu USG oraz laboratorium „Rejestracja on-line” funkcjonuje jako wizyty osobiste. Zwracamy uwagę, że w celu wykonania badań laboratoryjnych lub USG na NFZ Pacjent powinien posiadać stosowne skierowanie wystawione przez lekarza naszej Przychodni.

Szczegóły zapisów do Poradni które nie funkcjonują w ramach „Rejestracji internetowej” znajdą Państwo na odpowiednich podstronach tych poradni.

Zamówienia recept funkcjonują w ramach usług dla pacjentów zapisanych do Przychodni NZOZ OMEGA – szczegóły zamawiania recept tutaj.