Historia NZOZ Omega

NZOZ Omega istnieje od lipca 2000 r. Na początku pracowaliśmy w niewielkich wynajmowanych pomieszczeniach. Z troską o komfort naszych Pacjentów zdecydowaliśmy się wybudować i przeprowadzić do dużego, nowoczesnego budynku. Pracę w nowym miejscu rozpoczęliśmy w listopadzie 2002 r. Do dyspozycji pacjentów mamy 5 gabinetów lekarskich, gabinety zabiegowe, oddzielne poczekalnie dla dzieci i dorosłych, punkt pobrań krwi, pokój zabaw dla dzieci oraz dobrze zaopatrzoną aptekę.

Dbając o dalszy rozwój naszej Przychodni w 2005 r. udostępniliśmy dla Pacjentów gabinety rehabilitacyjne, gabinet USG i gabinety specjalistyczne na 1. piętrze.

28 lipca 2009 r. NZOZ Omega uzyskał certyfikat ISO 9001:2008 „Świadczenie usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej” wydany przez Quality Service Zürich AG  w Zürichu. Byliśmy wtedy jedyną placówką medyczną w powiecie sokołowskim z takim certyfikatem.

W lutym 2013 r. uzyskaliśmy akredytację do prowadzenia staży z zakresu Medycyny Rodzinnej w ramach lekarskiego stażu podyplomowego.

W lipcu 2013 r. wykończyliśmy następne pomieszczenia – na potrzeby szkoleniowe w związku z uzyskaniem w tym samym roku przez naszą placówkę akredytacji do szkolenia lekarzy z zakresu specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Obecnie mamy  aktywne miejsca szkoleniowe dla 3 lekarzy specjalizujących się w Medycynie Rodzinnej.

Nieustannie staramy się doskonalić nasz personel i dbać o komfort naszych Pacjentów. Chcemy przez cały czas zmieniać się na lepsze dla Państwa.