O nas

Nasza Przychodnia

Naszym Pacjentom oferujemy wysokiej jakości bezpłatne usługi medyczne, pielęgnacji, profilaktyki i edukacji z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ponadto zapewniamy również usługi badań laboratoryjnych i obrazowych (USG). W ofercie posiadamy również szeroki zakres płatnych zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych oraz porad specjalistycznych. W ramach gabinetu zabiegowego wykonujemy drobne zabiegi i zmiany opatrunków.

Naczelnym celem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Omega w Sokołowie Podlaskim jest zadowolenie i satysfakcja Pacjenta z profesjonalnej opieki zdrowotnej.

Powyższy cel pragniemy osiągać poprzez:

1. Systematyczne wdrażanie, utrzymanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością,
2. Zapewnienie Pacjentom realizacji ich praw zgodnie z Kartą Praw Pacjenta,
3. Ocenę zadowolenia Pacjentów z oferowanych usług oraz stopnia ich spełnienia,
4. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji personelu,
5. Wyposażanie Zakładu w wysokiej jakości sprzęt medyczny i rehabilitacyjny,
6. Motywowanie wszystkich pracowników do aktywnej realizacji założeń Polityki Jakości,
7. Odpowiedzialność wobec pracowników i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa w pracy.

Deklarujemy pełne zaangażowanie oraz zapewnienie niezbędnych środków dla realizacji powyższych celów oraz podejmowanie wszelkich niezbędnych działań mających na celu dostosowanie NZOZ Omega do wymagań i oczekiwań Pacjentów.

Satysfakcja i zadowolenie odbiorców naszych usług jest dla nas najlepszą rekomendacją gwarantującą rozwój placówki jak również rozwój zawodowy pracowników.

Dyrektor
Eugenia Zofia Murawska


Historia NZOZ Omega

NZOZ Omega istnieje od lipca 2000 r. Na początku pracowaliśmy w niewielkich wynajmowanych pomieszczeniach. Z troską o komfort naszych Pacjentów zdecydowaliśmy się wybudować i przeprowadzić do dużego, nowoczesnego budynku. Pracę w nowym miejscu rozpoczęliśmy w listopadzie 2002 r. Do dyspozycji pacjentów mamy 5 gabinetów lekarskich, gabinety zabiegowe, oddzielne poczekalnie dla dzieci i dorosłych, punkt pobrań krwi, pokój zabaw dla dzieci oraz dobrze zaopatrzoną aptekę.

Dbając o dalszy rozwój naszej Przychodni w 2005 r. udostępniliśmy dla Pacjentów gabinety rehabilitacyjne, gabinet USG i gabinety specjalistyczne na 1. piętrze.

28 lipca 2009 r. NZOZ Omega uzyskał certyfikat ISO 9001:2008 „Świadczenie usług Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej” wydany przez Quality Service Zürich AG w Zürichu. Byliśmy wtedy jedyną placówką medyczną w powiecie sokołowskim z takim certyfikatem.

W lutym 2013 r. uzyskaliśmy akredytację do prowadzenia staży z zakresu Medycyny Rodzinnej w ramach lekarskiego stażu podyplomowego.

W lipcu 2013 r. wykończyliśmy następne pomieszczenia – na potrzeby szkoleniowe w związku z uzyskaniem w tym samym roku przez naszą placówkę akredytacji do szkolenia lekarzy z zakresu specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Obecnie mamy aktywne miejsca szkoleniowe dla 3 lekarzy specjalizujących się w Medycynie Rodzinnej.

Nieustannie staramy się doskonalić nasz personel i dbać o komfort naszych Pacjentów. Chcemy przez cały czas zmieniać się na lepsze dla Państwa.